دانلود WhatsApp+ - نرم افزار موبایل واتس آپ پلاس

دانلود WhatsApp+ - نرم افزار موبایل واتس آپ پلاس
توضیحات
(93/8/14) تغییرات: به روز رسانی به نسخه 6.29D beta2  بیشتر شما با برنامه معروف و محبوبف پر طرفدار واتس آپ آشنایی دارید و می دانید با کمک این برنامه و با استفاده از اینترنت می توانید با دوستان خود که از این برنامه نیز استفاده می کنند به طور رایگان اس ام اس دهید و با آنها در ارتباط باشید و انواع فایل ها مانند عکس ها و ویدئو ها را ارسال کنید. شاید برایتان سوا ل پیش بیاید نسخه مهمولی این برنامه با نسخه پلاس آن چه تفاوتی دارد. باید بدانید که در نسخه پلاس محدودیتها رفع شده و قابلیتهای شخصی سازی به آن افزوده شده است. امکان چت گروهی، امکان چت با کشور های دیگر بدون هیچ هزینه ای، بدون نیاز به یوزرنیم و پسورد، استفاده از کانتکت های گوشی از ویژگی های این برنامه کاربردی می باشد. توجه: برای استفاده از این نسخه، باید نسخه اصلی ابتدا حذف و سپس نسخه پلاس نصب شود.
حجم فایل: 15.5
دسته:
موبایل - نرم افزار - اس ام اس، پیام رسان، ایمیل

برچسب ها:
android,android 2.1,android market,google play,htc,mobile,motorola,samsung,sony ericsson,موبایل,گوگل پلی,اچ تی سی,اندروید,سونی اریکسون,سامسونگ,

لینک مستقیم:
دانلود - 15.5 مگابایت

دانلود مستقیم بر روی گوشی با استفاده از بارکد QR
شما می توانید با استفاده از نرم افزار بارکد خوان بدون اتصال گوشی به کامپیوتر فایل را مستقیماً بر روی گوشی خود دانلود نمایید.

- راهنمای استفاده از بارکد خوان QR
- بارکد QR چیست؟

رمز فایل:
www.p30download.com


لینک به صفحه